دپارتمان طراحی و گرافیک

برندسازی، تبلیغات و بازاریابی

طراحی لوگو
تلاش می‌کنیم تا با همفکری با مشتریان‌مان و شناخت دقیق از مهم‌ترین ویژگی‌های کسب‌وکار آن‌ها لوگویی طراحی کنیم که بیشترین ارتباط را با هویت برند و پیامی که قصد انتقال آن را دارند، داشته باشد.
طراحی هویت بصری
هویت بصری مجموعه المان‌های گرافیکی و ظاهری است که به شناخت و درک بهتر مخاطب از پیام یک برند کمک می‌کند. از آن‌جا که یک مخاطب ترجیح می‌دهد همواره با تصویری واحد از یک برند مواجه شود، حفظ یکپارچگی و انسجام در تمامی نقاط تماس برند با درون و بیرون سازمان اهمیت زیادی دارد.
اقلام اداری
شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فولدر و سایر اقلامی است که برای مستندسازی مدارک و ارتباط با مخاطبان درون و بیرون سازمان به کار می‌رود.
المان های گرافیکی
المان‌های گرافیکی، شامل لوگو، رنگ‌ها و تایپوگرافی خاص مرتبط با یک برند هستند. با تحلیل فرم‌های اولیه و نیز مطالعه پرسونای برند،‌ المان‌های گرافیکی منحصربه‌فرد برند شما را طراحی می‌کنیم.
المان های فضای دیجیتال
قالب وب‌سایت، خبرنامه، قالب استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر مواردی است که ممکن است در فضای دیجیتال برای معرفی برندتان به آن نیاز داشته باشید.

طراحی گرافیک

انواع خدمات طراحی و چاپ:

طراحی لوگو

طراحی اقلام اداری

طراحی پوستر

طراحی بنر

طراحی بروشور

طراحی کاتالوگ


طراحی هویت بصری

هویت بصری مجموعه المان‌های گرافیکی و ظاهری است که به شناخت و درک بهتر مخاطب از پیام یک برند کمک می‌کند. از آن‌جا که یک مخاطب ترجیح می‌دهد همواره با تصویری واحد از یک برند مواجه شود، حفظ یکپارچگی و انسجام در تمامی نقاط تماس برند با درون و بیرون سازمان اهمیت زیادی دارد. المان های گرافیکی، المان‌های گرافیکی، شامل لوگو، رنگ‌ها و تایپوگرافی خاص مرتبط با یک برند هستند. اقلام اداری، شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فولدر و سایر اقلامی است که برای مستندسازی مدارک و ارتباط با مخاطبان درون و بیرون سازمان به کار می‌رود.

support
icon
به کمک نیاز دارید؟
Close
call
09354668114
menu-icon
Support Ticket